Nechajte si poradiť

Lekárka radí

Pokiaľ si nie ste istí s čímkoľvek v starostlivosti o bábätko, poraďte sa s detskou lekárkou MUDr. Luciou Skálovou. Pošlite vašu otázku a radu lekárky tu za niekoľko dní zverejníme.

Rýchlu odpoveď na vašu otázku môžete skúsiť nájsť v už zodpovedaných otázkach.

Radi vám pomôžeme. Na druhú stranu váš pediater pozná dieťa najlepšie a naše rady nemôžu nahradiť komplexnú lekársku starostlivosť. Ak je situácia naliehavá, kontaktujte vášho lekára alebo priamo linku 155.

Vložte dotaz
10. 12. 2021 09:09

Nezadáno...

Zobraziť odpoveď: Reni

Dobry den. Moja 2,5 rocna dcerka ma uz stvrty den taku bledu stolicu pieskovej farby.ma stolicu kazdy den,ine tazkosti nema,okrem toho ze idu jej posledne stoličky,a nema tak chut do jedla ale mlieko vypije vela 6dcl za den. Môze mat taku stolicu od zubkov alebo od mlieka,lebo predtym mala tuhu bôbkovitu tmavu stolicu.k dr mame ist len pondelok ale som strasne vystrasena.dakujem

10. 12. 2021 09:09

Zodpovedá: MUDr. Skálová Lucie

Dobrý den, pokud toho přes den moc nesní, může mít takovou stolici od mléka + pokud sní jen nějaký piškot, rohlík a nic jiného.

Späť

Slovník pojmov

Batérie

Batérie dostanete spolu s Nanny v balíčku a obvykle ich nemusíte meniť, pretože vydržia naozaj dlho. Keby však prístroj po čase signalizoval, že sú vybité, kúpte klasické alkalické ceruzkové batérie. Nabíjacie batérie nie sú do Nanny vhodné.

Viac

Kurzy prvej pomoci

Viac